Росіяни на ТОТ навчають молодь виявляти «нелояльне населення»
«Освітні» заходи окупантів мають на меті відстеження активних мешканців із проукраїнською позицією задля подальших репресій.
На тимчасово окупованих територіях України російські інструктори організовують спеціальні курси для молоді, спрямовані на виявлення «нелояльних мешканців» і складання доносів. Про це у п’ятницю, 4 липня, повідомив Центр національного спротиву на своєму Telegram-каналі.
Як повідомляється у дописі, особливу увагу окупанти приділяють підліткам, прагнучи посилити репресивний апарат та поступово знищувати українську ідентичність.
Згідно з даними ЦНС, російські інструктори впроваджують так звані курси «виявлення деструктивної поведінки молоді», залучаючи активістів кремлівських молодіжних організацій.
Насправді, молодь навчають розпізнавати «нелояльних мешканців» і складати доноси, — йдеться в повідомленні.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp