ВСЕСВІТ

У Москві назвали «причину» вибухів на 51 арсеналі

Вогонь гасять пожежні розрахунки військової частини та МНС РФ. Вже створено комісію, яка проведе розслідування.

У Росії визнали, що на території військової частини в Кіржацькому районі Володимирської області стався вибух боєприпасів. Це сталося начебто «внаслідок пожежі». Таку версію подій озвучило російське міноборони у вівторок, 22 квітня.

«За попередньою інформацією постраждалих немає, причина займання – порушення вимог безпеки під час проведення робіт із вибуховими матеріалами», – йдеться у повідомленні.

Наразі пожежу гасять штатні пожежні розрахунки військової частини та МНС РФ. У міноборони вже створили комісію, яка проведе розслідування.

«Винних посадових осіб буде притягнуто до відповідальності», — пообіцяли у військовому відомстві країни-агресора.

Тим часом у соцмережах оприлюднили нові відео з вибухами.

Нагадаємо, сьогодні вдень у Росії вибухнув 51 арсенал Головного ракетно-артилерійського управління (ГРАУ) МО РФ у селищі Барсове. Там можуть зберігатися понад 100 тисяч тонн боєприпасів, серед яких снаряди, ракети різного типу, включаючи Іскандер,Точка-У, Кинджал, а також боєприпаси до комплексів Панцир-С1, С-300, С-400, а також Град, Смерч і Ураган.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp