УКРАЇНА

На Київщині двоє людей загинули через спалювання сухої трави

Трагічні інциденти сталися у місті Переяслав та в селі Мостище, яке знаходиться у Фастівському районі.

В Київській області за минулу добу зафіксовано два випадки загибелі людей внаслідок пожеж, спричинених спалюванням сухої рослинності. Про це повідомило регіональне управління ДСНС в суботу, 19 квітня.

«У Бориспільському районі о 18:14 у м. Переяслав, на вул. О. Вишні, виникла пожежа трав’яного настилу. О 19:28 пожежу було локалізовано. Під час гасіння було виявлено загиблого чоловіка», — йдеться в повідомленні.

А у Фастівському районі в селі Мостище виникла пожежа сухої рослинності на площі 5 га.

«О 11:44 через сильні пориви вітру вогонь поширився на три поруч розташовані господарчі будівлі. О 12:17 на відкритій місцевості було виявлено загиблу людину», — розповіли у відомстві.

ДСНС вкотре наголошує, що спалювання сухої рослинності є надзвичайно небезпечним і може призвести до масштабних пожеж, знищення майна та людських жертв.

Дивіться фото: На Київщині двоє людей загинули через спалювання сухої трави

Раніше в Україні сталися 700 пожеж в екосистемах за добу. Вигоріло 613 гектарів землі. Наймасштабніша пожежа трапилася у Золотоноші, де вогонь перекинувся на господарчі будівлі, дрова та майно.

У поїзді Суми — Київ сталася пожежа: є загиблий

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp