УКРАЇНА

На Миколаївщині завершили пошуки тіл дітей, які провалилися під кригу

У Первомайську двоє дітей зникли на річці Синюха, ймовірно, провалившись під лід. Спершу рятувальники та водолази виявили тіло 10-річного хлопчика. Та вже згодом вдалося виявити тіло другої дитини.

Рятувальники знайшли тіла двох хлопчиків, котрі провалилися під кригу. Пошуки завершено. Про це інформує пресслужба ДСНС у неділю, 2 березня.

«Сьогодні близько 14:00 рятувальники виявили тіло 6-річного хлопчика, який напередодні разом із двоюрідним братом зник біля річки Синюха в Первомайську», — зазначили у повідомленні.

Нагадаємо, 1 березня у Первомайську двоє дітей зникли на річці Синюха, ймовірно, провалившись під лід.

Спершу рятувальники та водолази виявили тіло 10-річного хлопчика. Та вже згодом вдалося виявити тіло другої дитини.

До пошуків залучали рятувальників, поліцію, медиків, використовували човен, підводний робот Fifish та дрон.

Раніше, 13 лютого у Великоолександрівській громаді четверо дітей, які гуляли по замерзлій річці Інгулець, провалилися під лід. Це побачила 16-річна дівчина. Вона кинулася на допомогу і теж пішла під воду. На щастя, її та одну з дівчат змогли витягти небайдужі люди.

На Львівщині підліток впав у річку з моста заввишки 15 метрів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp