ВСЕСВІТ

У Росії з’явився Трамп Володимирович: батьки обрали незвичне ім’я для сина

У Новосибірську подружжя дало своєму новонародженому синові ім’я Трамп.

У Новосибірську подружжя дало своєму новонародженому синові ім’я Трамп. Дитина носитиме по батькові Володимирович. Первісток народився у пари в лютому. Про це повідомляє runews24

Процес вибору імені для малюка виявився тривалим, оскільки батьки шукали щось особливе. У підсумку вони вибрали рідкісне ім’я, яке, за словами Володимира, має безліч етимологічних коренів і не обов’язково пов’язане з політикою. 

Батько малюка додав, що через кілька років воно може стати унікальним. 

Наразі сім’я ще не оформила свідоцтво про народження, а мати з малюком перебувають у пологовому будинку.

Нагадаємо, Трамп відмовився назвати Путіна диктатором. Президент США Дональд Трамп пояснив, чому не назвав Володимира Путіна диктатором, зазначивши, що не застосовує такі терміни без обдумування.