Росія не відмовилася від ударів по енергетиці України, — Ігнат

Росія не відмовилася від атак об’єктів паливно-енергетичного сектору України напередодні опалювального сезону.

Армія Росії, ймовірно, не відмовилася від атак об’єктів паливно-енергетичного сектору України напередодні опалювального сезону. Україні необхідні винищувачі F-16 аби забезпечити перевагу у повітрі. Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат на брифінгу

Читайте також: Російська ракета знищила завод Pepsi під Києвом

“Сьогодні було забезпечено непоганий результат роботи протиповітряної оборони. 36 із 43 ракет — це доволі високий результат роботи ППО. Враховуючи, що ворог атакував кількома хвилями атак. Атакував з різних напрямків, по різних областях. Робота ППО була щонайменше в 6 областях. Відпрацьовували й зенітні війська й винищувальна авіація, також мобільні вогневі групи…”, — сказав він.

Ігнат додав, що за повідомленнями енергетиків вже відомо, що армія Росії атакувала об’єкти критичної інфраструктури, а зокрема об’єкти енергетики.

Речник нагадав, що під час минулої атаки Росія завдала удар по Кременчуцькому нафтопереробному заводу. 

Читайте також: З’явилися фото наслідків ракетної атаки РФ на Рівне

“Тому можна робити певні припущення, що об’єкти паливно-енергетичного сектору все ж таки будуть під прицілом у ворога. І тому до цього теж треба готуватися, тому що вже наступила осінь, скоро опалювальний сезон. Ворог, можливо, не відмовиться від планів завдавати ударів саме по таких об’єктах, окрім військових об’єктів”, — додав Ігнат.

Він зазначив, що Росія має близько 600 високоточних та далекобійних ракет, якими може атакувати інфраструктуру України. Це ракети “Кинджал”, “Калібр”, Х-101, Х-555, Іскандер-М та Іскандер-К та дрони-камікадзе. 

Ігнат зазначив, що саме цими ракетами ворог може дістати до будь-яких куточків України. 

Речник наголосив, що для забезпечення переваги у повітрі Україні необхідні винищувачі F-16. 

Нагадаємо, в Укренерго повідомили, що ракетна атака РФ пошкодила енергетичні об’єкти України.  Внаслідок ракетної атаки у центральних та західних регіонах країни були пошкоджені енергетичні об’єкти.