Сотні підозрюваних, мільйони збитків: підсумки розслідувань ДБР щодо ТЦК
ДБР продовжує активно протидіяти правопорушенням, що виникають у сфері функціонування ТЦК в умовах воєнного стану.
У зв’язку з оголошенням воєнного стану та загальної мобілізації в Україні, Державне бюро розслідувань (ДБР) продовжує активну боротьбу з правопорушеннями, пов’язаними з функціонуванням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК). Ця діяльність має критичне значення для підтримання обороноздатності країни та забезпечення прозорості мобілізаційних процесів. Про це повідомляють у ДБР.
Читайте також: У США б’ють на сполох через наступ ЗСУ на Курщині: в чому причина
З початку російської агресії 24 лютого 2022 року, ДБР розпочало розслідування 408 кримінальних проваджень, пов’язаних із діяльністю ТЦК. Результати роботи слідчих є вражаючими: 73 особи отримали підозру, 37 обвинувачень були передані до суду, а 10 осіб уже отримали обвинувальні вироки.
Особливу увагу варто звернути на фінансові результати розслідувань. Судовими рішеннями доведено, що під час махінацій у ТЦК було отримано неправомірну вигоду на суму 114 млн гривень. Встановлено збитків на загальну суму 19 млн гривень, з яких завдяки зусиллям ДБР вдалося відшкодувати 6,5 млн гривень.
Окрім того, суди вже арештували майно підозрюваних на загальну суму 264 млн гривень. Ці заходи мають на меті не лише забезпечення справедливості, але й запобігання подальшим правопорушенням у критично важливій сфері мобілізації.
Інфографіка / dbr.gov.ua
Нагадаємо, у Нацполіції попередили про можливі ракетні обстріли РФ 23-24 серпня. У переддень Дня державного прапора та Дня Незалежності України, Національна поліція попереджає про високу ймовірність ракетних обстрілів з боку Росії.