Дрони атакували Уфу: пожежа на НПЗ та густий дим над містом
У російській Уфі після нічної атаки безпілотників спалахнула пожежа на нафтопереробному заводі.
У ніч проти 2 квітня в столиці Башкортостану, російській Уфі, сталася пожежа на одному з нафтопереробних підприємств. За попередніми даними, інцидент пов’язаний з атакою безпілотних літальних апаратів, які були зафіксовані в районі промислових об’єктів міста. Про це повідомляє голова Башкортостану Радій Хабіров, російський Telegram-канал Astra.
Як повідомив очільник регіону, частину дронів вдалося знищити ще на підльоті до нафтопереробних заводів. Водночас уламки одного зі збитих апаратів впали на території промислової зони, що й призвело до займання. Наразі на місці події працюють екстрені служби, які займаються ліквідацією пожежі. За офіційною інформацією, жертв і постраждалих немає.
Окрім цього, за словами Хабірова, ще один безпілотник нібито влучив у житловий будинок, однак і в цьому випадку обійшлося без постраждалих.
Водночас Telegram-канал Astra оприлюднив відео з місця події, на якому видно масштабну пожежу на одному з нафтопереробних заводів. Над містом піднявся густий чорний дим, який було помітно з різних районів Уфи.
Нагадаємо, удар по Харкову: РФ атакує обʼєкт критичної інфраструктури. Зафіксовано пʼятий приліт по Київському району Харкова. Російські окупанти ціляться по обʼєкту критичної інфраструктури.
