США дозволили Індії купувати застряглу в морі російську нафту
Цей запобіжний короткостроковий захід не принесе значної фінансової вигоди РФ, натомість забезпечить безперебійність надходження нафти на світовий ринок, упевнені в мінфіні США.
За заявою американського міністра, цей крок спрямований на забезпечення стабільності постачань нафти на світовий ринок. Уряд США надає Індії 30-денний період, протягом якого індійські нафтопереробні компанії можуть закуповувати російську нафту.
«Цей запобіжний короткостроковий захід не принесе значної фінансової вигоди російському уряду, оскільки він дозволяє лише операції з нафтою, яка вже застрягла в морі», — прокоментував Бессент.
Очільник мінфіну також наголосив, що Індія залишається важливим партнером для США, висловивши сподівання на збільшення імпорту американської нафти з боку Нью-Делі.
Згідно з даними суднового моніторингу, два російські нафтові танкери, які прямували до Східної Азії, змінили маршрут у бік Індії. Це свідчить про готовність Індії приймати російську нафту в контексті загострення ситуації на Близькому Сході.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
