ВСЕСВІТ

Угорщина не здасться: Орбан опублікував антиукраїнський ролик

Київ прагне дестабілізувати ситуацію в Угорщині та встановити «проукраїнський уряд», заявляє угорський прем’єр.

 

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан представив передвиборчий ролик із критикою України, стверджуючи, що вона нібито втручається у внутрішню політику Угорщини через фінансову підтримку опозиції. Ролик він опублікував на своїй сторінці в соцмережі Х у п’ятницю, 20 лютого.

 

У відеоматеріалі показано кадри за участю президента України Володимира Зеленського. За кадром звучить голос прем’єр-міністра Угорщини Орбана, який заявляє, що Україна прагне дестабілізувати ситуацію в країні та встановити «проукраїнський уряд». Він також звинувачує Київ у фінансуванні опозиційної партії Tisza та застосуванні політичного тиску, включаючи блокаду постачання нафти через трубопровід «Дружба».

 

 

 

Зауважимо, що проведення парламентських виборів в Угорщині заплановано на 12 квітня. Згідно з останніми даними опитувань, партія Орбана поступається опозиційній партії Tisza за популярністю серед виборців.

 

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан повідомив, що через проблеми з транзитом нафтопроводом Дружба країні доведеться використовувати стратегічні запаси, та звинуватив у цьому Україну.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp