Запорізький фронт: на Гуляйпільському напрямку окупанти провели 29 атак за добу
На Гуляйпільському напрямку за добу відбулося 29 атак окупантів у районах Солодкого, Гуляйполя, Дорожнянки, Мирного, Добропілля та у бік Залізничного, Оленокостянтинівки.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 9 лютого.
На Оріхівському напрямку захисники відбили п’ять атак противника у районі Кам’янського, Щербаків та у бік Лук’янівського.
На Олександрівському напрямку противник протягом минулого дня провів вісім атак у районі Привілля та у бік населених пунктів Андріївка-Клевцове, Іванівка, Олександроград.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема по районах населених пунктів Зелена Діброва, Барвінівка, Ніженка, Любицьке, Воздвижівка та Копані Запорізької області.
Загалом протягом минулої доби на всьому українському фронті зафіксовано 312 бойових зіткнень. Нові втрати російських загарбників склали 1250 осіб.
Також ворог втратив три танки, три бойові броньовані машини, 12 артилерійських систем, 413 безпілотних літальних апаратів, одну ракету та 113 одиниць автомобільної техніки.
Нагадаємо, упродовж доби, 8 лютого, окупанти завдали 499 ударів по 24 населених пунктах Запорізької області. Мирні жителі не постраждали. Надійшло 16 повідомлень про пошкодження житла та об’єктів інфраструктури.



Читайте также:
Получайте новости быстрее с помощью нашего Telegram-канала: https://t.me/onenews_zp
Подписывайтесь на «Первый Запорожский» в Instagram!
