Росіяни масовано атакують Вінниччину
Повітряні сили попереджають про велику кількість БПЛА у різних частинах області. Перед цим росіяни атакували Вінницю «Цирконом».
Вінницька область перебуває під масованою повітряною атакою. Про це у ніч проти суботи, 7 лютого, повідомила начальниця Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
«Вінниччина перебуває під масованою повітряною атакою ворога. До відбою перебувайте в укриттях», — написала вона о 4.20.
Перед цим у Вінниці чули вибух на тлі попередження про рух гіперзвукової ракети Циркон в напрямку міста.
«У Вінниці було чути вибухи. Більше інформації – згодом», — напсав мер міста Сергій Моргунов о 4.21.
Також росіяни атакують Вінницьку область безпілотниками. Повітряні Сили попередили про БпЛА в різних частинах області.
Нагадаємо, цієї ночі росіяни також підняли в небо стратегічну авіацію. За даними моніторингових каналів, пуски ракет вже відбулися.
У Росії теж цієї ночі лунають вибухи. БПЛА атакували Редкінський дослідний завод у Тверській області. На підприємстві сталася пожежа.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
