УКРАЇНА

У Маріуполі знову блекаут і перебої з опаленням

За винятком частини лівобережжя – у всіх районах Маріуполя були зафіксовані відключення електроенергії.

У тимчасово окупованому Маріуполі дрон уразив підстанцію Азовська у Кальміуському районі. Зафіксовано масштабне знеструмлення, повідомила законна українська міська рада у Телеграм 17 січня.

«Ввечері 16 січня у тимчасово окупованому Маріуполі відбулося ураження БпЛА підстанції Азовська у Кальміуському районі міста. За повідомленнями жителів, майже все місто поринуло у темряву», – йдеться у повідомленні.

Вказано, що за винятком частини лівобережжя – у всіх районах міста були зафіксовані відключення електроенергії. Крім того, жителі повідомили про перебої з опаленням. Про відключення світла також повідомили жителі селищ Мангуш та Ялта.

Зранку окупанти повідомляють про поступове відновлення електроенергії.

Нагадаємо, в ніч на 13 січня в Маріуполі було зафіксовано серію вибухів через атаку дронів. Були уражені підстанція Азовська 220 кВ та підстанція біля селища Мирне. У результаті у більшості районів міста зникло світло. Також частково були знеструмлені котельні.

Окрім того, лунали звуки вторинної детонації в районі розташованих поруч баз російських окупантів.

Росіяни звинуватили 17-річного жителя Маріуполя у «держзраді»

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp