УКРАЇНА

В Україні почали аварійно вимикати світло

Вночі росіяни вкотре завдали ударів по енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок цього є знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині.

Зранку в суботу в низці регіонів України застосували аварійні відключення електроенергії. Про це повідомило Укренерго 17 січня.

«Через зумовлену наслідками російських обстрілів складну ситуацію в енергосистемі — в кількох регіонах України запроваджені аварійні відключення електроенергії. Попередньо оприлюднені графіки знеструмлення у регіонах, де застосовані аварійні відключення, наразі не діють. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити стабільне електропостачання», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу Сумиобленерго оголосило про аварійні знеструмлення у Сумській області відразу для п’яти черг споживачів.

«Причина – пошкодження енергосистеми внаслідок атаки армії РФ», – йдеться у повідомленні.

Тим часом Міненерго інформує, що вночі росіяни вкотре завдали ударів по енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок цього є знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині.

«Найскладнішою залишається ситуація у столичному регіоні. У Києві та на Київщині оператори системи розподілу застосовуються мережеві обмеження. Раніше оприлюднені графіки погодинних знеструмлень – наразі не діють. Повернення до прогнозованих погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі», – заявили у відомстві.

Окрім того, через негоду залишаються знеструмленими 20 населених пунктів на Київщині.

Нагадаємо, сьогодні вночі Росія атакувала Україну 115 дронами з п’яти напрямків. Сили ППО збили 96 безпілотників. Зафіксовано влучання 16 БПЛА на 11 локаціях, а також падіння уламків від збитих дронів ще у двох міцях.

Також вночі у Харкові прогримів вибух невідомого походження у багатоповерхівці. Загинули двоє людей.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp