Малюк іде з посади голови СБУ — Зеленський розкрив деталі рішення
Володимир Зеленський заявив, що Василь Малюк залишає посаду голови СБУ та зосередиться на бойовій роботі й асиметричних спецопераціях проти російського агресора.
Президент України Володимир Зеленський підтвердив інформацію, що з’явилася у ЗМІ, про зміну ролі Василя Малюка в Службі безпеки України. За словами глави держави, Малюк залишає посаду голови СБУ, щоб зосередитися безпосередньо на бойових завданнях і проведенні спеціальних операцій. Про результати їхньої зустрічі президент повідомив у своєму офіційному телеграм-каналі, де наголосив на важливості подальшого посилення асиметричних дій України проти російського агресора.
Зеленський зазначив, що подякував Василю Малюку за виконану роботу та запропонував йому сконцентруватися саме на напрямі, в якому той демонструє найвищу ефективність. Президент підкреслив, що Україні необхідно збільшувати кількість асиметричних операцій проти окупаційних сил і держави-агресора, досягаючи ще відчутніших результатів у знищенні ворога. За його словами, Малюк має унікальний досвід і навички для реалізації таких завдань і продовжить працювати в системі СБУ саме в цьому форматі.
Окремо глава держави доручив зробити напрям асиметричних операцій одним із найпотужніших у світі, що має стати важливою складовою безпекової стратегії України. Також під час зустрічі обговорювалися можливі кандидатури на посаду нового очільника Служби безпеки України.
Василь Малюк зі свого боку підтвердив, що залишає посаду голови СБУ, однак не припиняє службу в структурі. Він повідомив, що й надалі працюватиме над реалізацією асиметричних спецоперацій міжнародного рівня, спрямованих на завдання максимальної шкоди противнику та послаблення його можливостей.
Нагадаємо, Христя Фріланд стала радницею президента України з економічного розвитку. Колишня віцепрем’єрка Канади Христя Фріланд приєдналася до команди президента України для посилення економічної стійкості та залучення інвестицій.
