УКРАЇНА

«Атака» на Валдай: Україна провела «бесіду» з дипломатами кількох країн

МЗС України відреагувало на заяви Індії, Пакистану, ОАЕ та держав Центральної Азії щодо нібито атаки на резиденцію Путіна.

До Міністерства закордонних справ були викликані для окремих бесід тимчасовий повірений у справах Індії в Україні та тимчасовий повірений у справах Пакистану в Україні. Про це повідомила пресслужба МЗС у середу, 31 грудня.

 

У відомстві зазначили, що главам дипломатичних місій Індії та Пакистану висловлено незгоду з їх заявами щодо засудження «атаки» на резиденцію російського диктатора Володимира Путіна.
 

«Сподіваємось, що очільники цих країн висловлять глибоку стурбованість справжніми атаками РФ по цивільних об’єктах України та солідарність з Україною, проти якої Росія вже четвертий рік веде невиправдану та неспровоковану агресію», — йдеться в повідомленні.
 

В міністерстві додали, що відповідні заходи політико-дипломатичного реагування були вжиті також посольством України в Об’єднаних Арабських Еміратах щодо аналогічних заяв еміратської сторони.
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp