Військові ТЦК у Одеській області напали на правоохоронця: поліція розслідує
В Одесі троє військовослужбовців РТЦК та СП напали на поліцейського під час виконання службових обов’язків.
Поліція Одеської області розпочала розслідування інциденту за участю військовослужбовців РТЦК та СП, які, за попередніми даними, напали на правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області.
Інцидент стався кілька днів тому, коли дільничний офіцер доставляв до одного з відділів Одеського РТЦК та СП чоловіка, що порушив правила військового обліку. За наявною інформацією, троє військовослужбовців, один із яких був у стані алкогольного сп’яніння, почали проявляти агресію, використовували нецензурну лексику та вступили в конфлікт із поліцейським після його зауваження, що переріс у бійку.
За фактом умисного спричинення тілесних ушкоджень правоохоронцю під час виконання службових обов’язків відкрито кримінальне провадження. Дії підозрюваних кваліфіковані за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до п’яти років.
Нагадаємо, російські військовополонені звернулися до Путіна напередодні «прямої лінії». Військовополонені в Україні записали відеозвернення до Путіна з вимогою обміну «всіх на всіх».
