УКРАЇНА

Федоров заперечив масову евакуації на Запоріжжі

Великої евакуації наразі немає — мова про десятки, а не сотні осіб. Натомість обов’язкова евакуація родин з дітьми майже завершена.

У Запорізькій області з прифронтових громад відбувається евакуація місцевих мешканців, найбільш напружена ситуація у Гуляйполі, звідки щодня вивозять по 10-20 людей. Втвм, великої евакуації наразі немає. Про це повідомив глава Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Укрінформ.

«Великої евакуації із Запорізької області не існує. З деяких громад, де бачимо загострення ситуації, ми зараз забезпечуємо евакуацію людей. Це десятки, а не сотні людей. Найскладніша ситуація в Гуляйполі, звідки щодня ми вивозимо по 10-20 людей. Зараз там проживає трохи більше ніж 400 людей, і евакуація йде щодня. Якщо буде потреба робити більше евакуацій, то ми їх забезпечимо. Головне, щоб було бажання людей», — пояснив Федоров.

Нині в області оголошена обов’язкова евакуація родин з дітьми з прифронтових громад. За словами начальника ОВА, цей процес практично завершений. Евакуація проводилась силами Нацполіції та волонтерів.

«Сьогодні вранці ми проводили нараду з цього приводу. На жаль, є такі ситуації, коли нам вкрай тяжко зробити евакуацію, бо батьки не хочуть виїжджати. Наше завдання — це діалог, навіть, якщо мова про обов’язкову евакуацію», — додав Федоров.

Нагадаємо, за п’ять місяців з прифронтових територій України евакуювали 121,5 тисяч осіб, серед них близько 14 тисяч дітей та майже 4 тисячі людей з обмеженою мобільністю.

Оголошено обов’язкову евакуацію дітей на Дніпропетровщині та Запоріжжі

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp