УКРАЇНА

Справа Міндіча: детективи НАБУ зустрілися з ФБР

До Києва приїхав новий офіцер Федерального бюро розслідувань США, який координує співпрацю у всіх розслідуваннях НАБУ.

 

У столиці України відбулася робоча нарада між детективами Національного антикорупційного бюро України та новим офіцером Федерального бюро розслідувань США. Основною темою обговорення стало розслідування справи Тимура Міндіча. У НАБУ зазначили, що зустріч мала робочий характер і була присвячена саме цій справі, інформує ZN.

 

Згідно з повідомленням, зустріч відбулася 11 листопада, а новопризначений офіцер ФБР координуватиме всю взаємодію з Бюро у межах чинних розслідувань НАБУ. Наразі увагу зосереджено на справі Міндіча, яка є частиною спільної операції НАБУ та САП під кодовою назвою «Мідас».

 

Як повідомляє видання, у ФБР недавно відбулася ротація офіцера, відповідального за співпрацю з українськими антикорупційними органами. Такі зміни зазвичай здійснюються кожні 4-6 місяців. Новий фахівець вже прибув до Києва і однією з перших його робочих зустрічей стала саме дискусія щодо діяльності Міндіча.

 

Представник ФБР працює безпосередньо в приміщенні НАБУ згідно міжвідомчого меморандуму, укладеного ще під час створення цієї антикорупційної структури. Він має власний кабінет, регулярно бере участь у внутрішніх обговореннях та щоденно співпрацює з детективами, тримаючи їх у курсі розслідувань з питань топкорупції.

 

Також міністр енергетики Світлана Гринчук написала заяву про відставку. Вона стверджує, що у межах її професійної діяльності «не було жодних порушень законодавства». 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp