ЗМІ дізналися програму візиту Зеленського до США
Поки що не підтверджено, чи відбудеться спільний медіабрифінг президентів України та США.
На четвер, 16 жовтня, у президента України Володимира Зеленського заплановані зустрічі з представниками оборонних та енергетичних компаній США, а також відвідування Конгресу. Ці деталі стали відомі журналістам Суспільного.
Згідно з отриманою інформацією, президент України проведе низку зустрічей перед запланованою розмовою з очільником США Дональдом Трампом. Також очікується зустріч з українськими журналістами. Однак станом на зараз участь двох президентів у спільному медіабрифінгу ще не підтверджено.
Нагадаємо, глава Офісу президента України Андрій Єрмак у ніч на 16 жовтня повідомив про ключову зустріч із державним секретарем США Марко Рубіо. На переговорах також були присутні прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, секретар РНБО Рустем Умєров, перший заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця та посол України у США Ольга Стефанішина.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp