Російські ДРГ проникли у Покровськ, ЗСУ ведуть боротьбу, — DeepState
Російські ДРГ прорвали оборону в Покровську, що спричинило запеклі бої та втрати серед українських військових.
Російські диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) здійснили проникнення в місто Покровськ, використавши критичний брак піхотних сил у одній з українських бригад та недостовірну інформацію про ситуацію на місцях. Завдяки цьому ворогу вдалося прорватися через село Звірів і потрапити безпосередньо до міста, повідомляє проєкт DeepState.
Для недопущення масштабної катастрофи оперативно втрутилися підрозділи 155-ї окремої мотопіхотної бригади та 68-го окремого елітного батальйону, які зараз проводять пошукові та знищувальні операції проти ворожих груп. Частина диверсантів ліквідована, інші — досі намагаються утриматися. Основна мета супротивника — закріпитися в місті, очікувати підкріплення та взяти під контроль стратегічну вулицю Захисників України, зазначають експерти DeepState.
Внаслідок дій ворога серед українських військових є втрати, а також збільшилася кількість випадків дружнього вогню, адже попри те, що інформація про присутність ДРГ з’явилася майже одразу, більшість підрозділів не володіли чітким розумінням їх маршрутів та точного розташування.
Нагадаємо, до лав ЗСУ долучилися майже 9,5 тисяч засуджених, серед них — 100 жінок. Майже 9,5 тисяч засуджених, включаючи 100 жінок, вступили до лав ЗСУ та виконують завдання на фронті. Дізнайтесь, які злочини скоїли добровольці та в яких підрозділах вони служать.