США збільшили угруповання есмінців у Середземномор’ї
У Середземне море увійшли американські ракетні есмінці USS Paul Ignatius та USS Oscar Austin.
Зокрема, у Середземномор’я увійшли есмінці USS Paul Ignatius та USS Oscar Austin. Тим часом у східній частині Середземного моря ще з понеділка діють есмінці USS Arleigh Burke, USS Thomas Hudner та USS The Sullivans.
Відомо, що всі п’ять кораблів окрім крилатих ракет Tomahawk з дальністю дії 1,6 тис. км оснащені протиракетами Standard Missile 3, здатними перехоплювати балістичні ракети. Вони базуються на базі в Роті в Іспанії та є складовими частинами європейської системи протиракетної оборони.
Минулого року есмінці ПРО ВМС США вперше застосували протиракети Standard Missile 3 для перехоплення іранських балістичних ракет, запущених Ізраїлем у відповідь на ізраїльський удар по посольству Ірану в столиці Сирії Дамаску.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp