В російському Енгельсі після атаки третій день палає нафтобаза
Чорний дим з місця влучання видно з різних куточків міста; влада регіону намагається заспокоїти місцевих жителів.
Третій день поспіль палає нафтобаза в Енгельсі Саратовської області Росії. Її в ніч на 6 червня атакували українські захисники, повідомляє російське видання Astra в Telegram.
Вогонь продовжує вирувати на нафтобазі Кристал в Енгельсі, де розташована база стратегічної авіації РФ. Чорний дим з місця влучання видно з різних куточків міста.
Російські чиновники намагаються заспокоїти жителів Енгельса, що через цю пожежу повітря нібито не забруднене.
«Фахівці Росспоживнагляду в постійному режимі продовжують моніторинг стану повітря. Аналіз відібраних сьогодні проб не виявив перевищення концентрації шкідливих речовин в межах житлової забудови на території Енгельса. Відбір проб буде проводитися до повної ліквідації загоряння», — заявила влада регіону.
Дивіться фото: В російському Енгельсі після атаки третій день палає нафтобаза
Як відомо, 1 червня СБУ вразила 41 російський літак стратегічної авіації на чотирьох військових аеродромах в тилу РФ. Унаслідок ударів дронами був уражений 41 літак, серед яких — А-50, Ту-95, Ту-22 М3 і Ту-160.
Російські пабліки повідомляють про вибухи в районі аеропорту на Брянщині
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp