УКРАЇНА

Оператори дронів уразили російську станцію РЕБ

Росіяни використовували знищений комплекс Борисоглєбск-2 для боротьби з БПЛА, повідомляють Сили безпілотних систем ЗСУ.

Бійці 413-го батальйону Рейд Сил безпілотних систем виявили та з відстані близько 70 км уразили станцію зі складу комплексу радіоелектронної боротьби РБ-301Б Борисоглєбськ-2 ЗС РФ. Про це повідомляє командування Сил безпілотних систем ЗС України на своїй сторінці в Facebook.

Борисоглєбськ-2 — один із найсучасніших російських комплексів РЕБ, призначений для ведення радіорозвідки та придушення широкого спектру систем зв’язку, управління та навігації противника.

Комплекс активно використовують для боротьби з БПЛА. Він вважається одним з ключових засобів РЕБ в арсеналі ЗС РФ.

«Зважаючи на технологічну складність Борисоглєбська-2, втрата кожної такої станції є суттєвою для російської армії», — резюмували українські воїни.

Раніше оператори 412-го полку Nemesis СБС разом з іншими складовими ЗСУ на Луганщині успішно вразили пускову установку ЗРК Бук-М3.

ЗСУ знищили російський Бук на сході

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp