УКРАЇНА

Росіяни скинули вибухівку з дрона на авто на Херсонщині: постраждав цивільний

У Білозерці російські війська скинули вибухівку з БпЛА на цивільний автомобіль, поранено чоловіка, який потрапив до лікарні.

У Білозерці, що на Херсонщині, близько 7:00 ранку російські окупаційні війська скинули вибухівку з безпілотного літального апарата (БпЛА) на цивільний автомобіль. Унаслідок цього вибуху 49-річний чоловік зазнав тяжких травм. Він отримав мінно-вибухову травму, а також контузію та численні уламкові поранення обличчя, рук, тулуба і стегна. Про це повідомляє Херсонська ОДА.

Постраждалого одразу доставили до лікарні, де йому надано необхідну медичну допомогу. Всі обставини інциденту з’ясовуються, а правоохоронці займаються розслідуванням. Ця атака є ще одним свідченням агресії російських окупантів, які не зважають на безпеку мирних жителів.

Нагадаємо, Росія атакує Україну: збиті 80 ворожих БпЛА Shahed під час нічного повітряного нападу 14 травня. Російська армія здійснила потужний повітряний напад на Україну в ніч на 14 травня, використовуючи балістичні ракети та безпілотники Shahed.