УКРАЇНА

Україна закликала Бразилію вплинути на Путіна

Глава МЗС України звернувся до Бразилії з проханням посприяти переговорам між Зеленським і Путіним.

Україна закликала Бразилію підтримати ініціативу про 30-денне припинення вогню та посприяти організації прямої зустрічі президента Володимира Зеленського і російського диктатора Володимира Путіна. Про це повідомив очільник МЗС Андрій Сибіга в соцмережі Х у вівторок, 13 травня.

 

Міністр розповів, що цього тижня мав розмову з бразильським колегою Мауро Вієйрою. Сторони обговорили мирні зусилля щодо завершення війни в Україні та активні дипломатичні контакти.

 

«Я закликав Бразилію підтримати безумовне 30-денне припинення вогню як основу для результативних мирних переговорів», — зазначив глава МЗС.

 

Також Сибіга звернувся до Бразилії із закликом скористатися своїм авторитетом у Росії, щоб зустріч Зеленського і Путіна у Стамбулі цього тижня все ж таки відбулася.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp