Українці побачили у небі незвичні спіралі
Це було спіралеподібне, синьо-білувате утворення, що світитилося і яке залишалося видимим в небі протягом декількох хвилин. Воно повільно змінювалося і розчинялося.
Надвечір 24 березня мешканці України та низки європейських країн спостерігали у небі незвичне спіралеподібне світіння блакитного кольору. Відповідні фото у понеділок, 24 березня, оприлюднені в соціальних мережах.
Як зазначили експерти проєкту Alpha Centauri, космічне «явище» в українському небі — це результат роботи другого ступеня носія SpaceX Falcon 9 (викидів пального).
«Якраз певний час тому було запущено місію NROL-69 на замовлення розвідки США», — йдеться у повідомленні.
«Під час планового сходу з орбіти, перш ніж другий ступінь ракети увійде в атмосферу і згорить, часто відбувається скидання залишків палива. Це вже відбувається у космосі, тобто у кількох сотнях кілометрів над Землею, де немає повітря, тому гази, що викидаються, не розходяться хаотично, а утворюють симетричні структури», — сказав Вуйчицький.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp