УКРАЇНА

У ЦПД спростували вкид про викрадення працівниками ТЦК чоловіка з дитиною

Метою цього вкиду є чергова спроба дискредитувати роботу працівників ТЦК та СП, а також мобілізаційний процес в Україні.

Центр протидії дезінформації повідомляє, що вороже поширюване відео, нібито про викрадення чоловіка з дитиною працівниками ТЦК та СП на Херсонщині, є постановочним фейком. Про це інформує ЦПД у понеділок, 24 березня.

Відео опублікували на сайті російської мережі Pravda, яка активно дискредитує Україну.

Зауважується, що на відео неможливо ідентифікувати осіб чи місце зйомки, що є явною ознакою фальшування. Персонажі виглядають неприродно, а їхня поведінка нагадує зрежисовану сцену. Особливо виразними є деталі, як крупні плани з дитячим візочком, що підсилює враження постановки.

 

Метою цього вкиду є спроба дискредитувати роботу працівників ТЦК та СП, а також мобілізаційний процес в Україні. 

Раніше Центр протидії дезінформації писав про мережу з 24 сайтів Pravda, створених Росією для розповсюдження дезінформації в Європі. Усі ці ресурси зареєстровані в Росії та мають на меті маніпуляцію громадською думкою в різних країнах.

Нагадаємо, раніше у Хмельницькому двоє чоловіків напали на офіцера ТЦК, завдавши йому численних тілесних ушкоджень. У Дніпрі водій автомобіля Tesla «прокатив» на капоті працівника ТЦК.

У центрі Львова чоловік напав на працівника ТЦК

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp