Президент сказав, чи вірить у мир за кілька тижнів
У Білому домі кажуть, що вже «за кілька тижнів»у війні між Росією і Україною настане «повне припинення вогню».
Президент України Володимир Зеленський розповів, чи реалістичним є досягнення повного припинення вогню за пару тижнів. Про своє відношення до ситуації у середу, 19 березня, він сказав під час онлайн спілкування з журналістами.
«Ми проговорили про наші наступні кроки щодо часткового припинення вогню. Від американської сторони ми отримали сигнали, що найімовірніше йдеться про енергетичну тишу, енергетичну інфраструктуру. Я сказав Трампу, що цивільна інфраструктура — дуже всеосяжне поняття», — заявив він.
За словами Зеленського, українська сторона має підготувати перелік об’єктів, які вважає пріоритетними — це може бути залізниця, портова інфраструктура.
«Як наша перша зустріч в Саудівській Аравії. Йшли ми на припинення вогню і тишу на небі і на морі, а вийшли з розумінням, що можемо йти далі і можемо вийти на повну тишу. Тому може бути і тут так само», — сказав він, зазначивши, що поки не буде документа навіть про часткове припинення вогню, «летітиме далі».
«Дуже сподіваюсь, що найближчими днями буде зустріч в Саудівській Аравії, і ми зможемо домовитися», — додав він.
Нагадаємо, сьогодні президент України провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом, та наголосив, що Україна погодилася на припинення вогню по енергетичній та цивільній інфраструктурі.
З’явилися деталі візиту Зеленського до Фінляндії
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp