Зеленський повинен знизити призовний вік до 18 років для отримання постійної підтримки Заходу – Bloomberg
Президенту України Володимиру Зеленському слід вирішити проблему нестачі військовослужбовців, знизивши призовний вік до 18 років, щоб забезпечити підтримку західних партнерів.
Президенту України Володимиру Зеленському належить вирішити проблему нестачі військовослужбовців, знизивши призовний вік до 18 років, щоб забезпечити собі довгострокову підтримку західних партнерів. Таку думку висловлюють у статті Bloomberg.
У статті наголошується, що наприкінці тижня представники Білого дому мають намір провести переговори з європейськими колегами щодо шляхів завершення війни в Україні. Однак для того, щоб переговори привели до стійкої мирної угоди, США та їхні союзники повинні продемонструвати готовність забезпечити виконання домовленостей.
Зазначається, що наразі російський президент Володимир Путін не проявляє інтересу до миротворчих ініціатив. Журналісти вважають, що Кремль навряд чи погодиться на більш серйозні переговори доти, доки витрати від війни не стануть вищими, ніж можливі вигоди від миру. Це, ймовірно, вимагатиме посилення економічного і військового тиску з боку західних країн, а також чітких і довгострокових гарантій безпеки України.
«Українські лідери, які починають більш реалістично оцінювати свої шанси на повернення втрачених територій, повинні зіграти свою роль. Щоб довести, що заслуговує на постійну підтримку Заходу, уряд Зеленського має розв’язати проблему нестачі військ, розширивши набір і знижуючи призовний вік», — ідеться у статті.
Також у матеріалі підкреслюється, що президент США Дональд Трамп має бути готовим виконати свої погрози щодо запровадження «високих податків, тарифів і санкцій» проти Росії, якщо Путін затягуватиме процес.
«Адміністрація попереднього Білого дому запровадила обмеження, які могли б серйозно вплинути на російську економіку, включно з обмеженням поставок нафти, що фінансують значну частину бюджету Росії. Нова адміністрація повинна продовжити цю політику, погрожуючи санкціями китайським та індійським покупцям російської нафти, якщо вони будуть закуповувати її за ціною вище 60 доларів за барель», — пишуть журналісти.
Найбільшим викликом для Заходу, на їхню думку, стане переконати Путіна в тому, що будь-яку угоду підтримуватимуть західні країни, і що Росія не зможе просто відновити свою армію та відновити наступ через кілька років. Журналісти підкреслюють, що
«Трамп, можливо, хотів би швидко завершити війну в Україні, як це сталося з конфліктом між Ізраїлем і ХАМАС, але слабка мирна угода, яка залишає Путіна в положенні, коли він може відновити наступ, призведе до нового циклу конфліктів і нестабільності, що розколе Захід і змінить глобальний баланс сил. Навіть Трамп не зможе представити таке як перемогу».
Нагадаємо, коли та як подати документи на продовження відстрочки: пояснення юриста. Юрист Тарас Боровський роз’яснив, що відстрочка від служби діє до зазначеного в документі терміну і не залежить від продовження мобілізації.