Путін думає, що РФ повільно поглине Україну
Президент Росії вважає, що завдяки тактиці повільного наступу з метою ослаблення ЗСУ і через затяжні бойові дії, поступово завоює Україну.
Президент Росії Володимир Путін дотримується думки, що Росія здатна поступово підкорити собі Україну, використовуючи тактику повільного наступу з метою ослаблення українських військ через затяжні бойові дії. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
Військові експерти вказують на те, що українська операція в Курській області, хоч і чинить оперативний тиск на російські війська, не змінила стратегічних поглядів Путіна. За оцінкою ISW, Путін переконаний, що Росії вдасться досягти своїх цілей, вдаючись до тактики виснажливої війни, яка згодом дозволить виснажити українські Збройні Сили та просунутися вперед. Висновки наголошують, що Путін залишається непохитним у своїй позиції та не готовий обговорювати мирні угоди на інших умовах, крім капітуляції України та поступок із боку Заходу.
Основні висновки ISW на 3 вересня:
- Російські сили атакували цивільну інфраструктуру та військовий навчальний заклад у Полтаві двома балістичними ракетами «Іскандер-М», що призвело до значних жертв серед населення.
- Вплив української операції в Курській області на хід війни та можливе дипломатичне рішення поки залишається незрозумілим, і будь-які оцінки цього впливу нині передчасні.
- Спроби аналізувати вплив українського вторгнення на цьому етапі, швидше за все, призведуть до часткових та неточних висновків щодо здатності України змінити хід конфлікту та готовності Кремля до переговорів на прийнятних для обох сторін умовах.
- Агентство Reuters повідомило, що США розглядають можливість постачання Україні ракет великої дальності класу «земля-повітря» (JASSM), проте їх передача відбудеться не раніше, ніж за кілька місяців.
- Президент Росії завершив візит до Монголії, де було підписано угоди, спрямовані на зміцнення економічних зв’язків між двома країнами, а також на розвиток тристоронніх енергетичних відносин між Росією, Монголією та Китайською Народною Республікою.
- Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса та голова КНР Сі Цзіньпін випустили спільну заяву, в якій висловили вдячність один одному за зусилля, спрямовані на врегулювання конфлікту в Україні.
- Тим часом російські війська досягли просування в районах поблизу Торецька та Покровська, а також на південно-західних підступах до Донецька.
Читайте також: Україна відреагувала на візит Путіна до Монголії
Раніше повідомлялося, що торгівля процвітає, у Retuers розповіли про економічні відносити Росії з Індією.